21 листопада деякі тернополяни залишиться без води
21 вересня з 9 до 13 години тимчасово убде припинено водопостачання на вулиці Листопадовій у Тернополі.
Такі зміни діятимуть у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт в центральній частин міста.
Про це повідомили у КП «Тернопільводоканал».
«Мешканці будинків на період відсутності води можуть скористатися колонкою-качалкою у дворі будинку, що на вул. Михайла Грушевського, 7. Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликає громадян заздалегідь зробити необхідні запаси води», – написали на сайті водоканалу.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина