Понад 40 тисяч гривень втратило четверо жителів області, які стали жертвами псевдобанкірів. Як не прикро, люди своїми діями допомагали пройдисвітам привласнювати заощадження.
Аферисти діяли за однією схемою: вони телефонували до краян та називалися співробітниками фінансових установ. Й переконували у тому, що кошти в небезпеці, мовляв, аби убезпечити рахунки, необхідно здійснити певні дії.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
Двоє з потерпілих без роздумів переказали власні кошти на рахунки, які їм вказали дозвонювачі. Інші – повідомили пройдисвітам конфіденційну інформацію щодо своїх карткових рахунків. Як наслідок, усі позбулися заощаджень.
Відомості про події слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття шахрайства, повідомили у відділі комунікації ГУ НП в області.
Працівники поліції вкотре радять бути обережними та не довіряти незнайомцям. Не варто робити будь-які операції з карткою в телефонному режимі, краще піти у банк. За жодних обставин не повідомляйте нікому дані своєї картки та коди, які надходять на телефон. Також за вказівками незнайомців не вводьте жодних цифр у своєму банківському додатку. Якщо запідозрили лихе, блокуйте картку та телефонуйте на лінію «102».