На Тернопільщині інспектори відділу безпеки дорожнього руху перевіряють водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення.
Звертають увагу на наявність документів на право перевезення пасажирів. Особливу увагу приділяють тому, чи проходять водії передрейсовий огляд та контроль технічного стану транспортних засобів.
Перегляньте також:
- У Тернополі шукали дівчинку, яку загубив дідусь
- Під дією наркотиків за кермом у комендантську годину: у Тернополі затримали водія
«Такі заходи спрямовані для посилення контролю за безпекою дорожнього руху, зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод під час пасажирських перевезень», – розповіли в управлінні Патрульної поліції Тернопільської області.
Фото з мережі Інтернет