Чи чекав я реакцію на допис «Бароко чи рококо… або записки невігласа»? Звичайно чекав. Насамперед від зацікавлених осіб довкола ситуації з «Кафедральним собором». Але, як вияснилося, дана тематика хвилює дуже мале коло тернополян. Причому, зауважте, я жодним словом не вказав в якому стилі побудована дана будівля.
Найбільше мене подивувала реакція Володимира Окаринського, українського історика, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського Національного Педагогічного Університету ім. Володимира Гнатюка. Чому я перерахував всі реґалії? Ось чому:
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2023/08/25/cf803d63038eae53d2c4b11575d2e701.png)
Було більше, але виключно з етичних міркувань, подавати інший «скрін» не буду. Як на мене – реакція «достойна» науковця, кандидата, доцента, …та, …та-та.
Чи готовий я вести дискус в форматі «дурний- ти сам дурний» – не готовий. Надто ціную свій час.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2023/08/25/3af8c67080f3681f5ae50a498746d3d8.jpeg)
Мені дуже шкода. Шкода, що така людина навчає наших дітей, майбутніх учителів. Адже учитель має навчати інших людей (своїх учнів), передавати їм певні знання про життя, бути наставником, дороговказом, вихователем… Чого навчить наших дітей цей Окаринський ? Вибачайте, паном назвати його якось не хочеться.
Думаю. Думайте і ви.
Василь Будзик,
архітектор