Тернопільський окружний адміністративний суд задоволив позов керівника Кременецької окружної прокуратури в інтересах держави до Кременецької міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання привести у стан готовності захисну споруду цивільного захисту, яка перебуває у власності органу місцевого самоврядування.
Прокурори з’ясували, що через бездіяльність власника протирадіаційне укриття, розраховане на 150 осіб, на території однієї з селищних рад не готове до повноцінного використання його як споруди цивільного захисту. Відтак прокуратура подала позов.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
Позов задоволено в повному обсязі.
Пресслужба Тернопільської
обласної прокуратури