Біля Корольовського районного суду міста Житомира 17 серпня зібралися десятки військових. Журналісти Житомир.info на місці з’ясували, що зібрання стосується справи про вимагання коштів у військовослужбовця, щодо фігурантів якої сьогодні відбудеться засідання
За словами військовослужбовців, вони дізналися, що на засідання мають приїхати знайомі злочинців та підтримувати їх, тому це ще більше обурило бійців. Вони припускають, що рекетири можуть відкупитися та наполягають на обранні запобіжного заходу, на який ті заслуговують.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Вони вимагали гроші у військовослужбовців, які воювали, у родин, які отримували кошти за загибель військовослужбовців – своїх чоловіків, батьків. Це не поодинокий випадок був. Інформація про їх діяння надходила поступово і от їх «взяли». Тут на підтримку військовослужбовців зібралися військові з різних куточків України. Ми не знаємо, скільки тут збереться людей. Я думаю, що багато буде, бо я думаю, що чимало буде проти того, щоб таких людей відпускали, тим паче у нас військовий стан у державі», – сказав боєць ЗСУ.
Захисники стверджують, що не налаштовані агресивно і прийшли подивитися, за що вони там стоять на фронті та чи буде таки справедливість в обранні запобіжного заходу.