ЗУНУ співпрацює з Ізраїльською коаліцією травми

Опубліковано:
16 Серпня, 2023

У межах співпраці Західноукраїнського національного університету та Ізраїльської коаліції травми відбулася робоча зустріч колег.

Від ізраїльської сторони були присутні Ян Сердце, Веред Амітзі та відомий психотерапевт і керівник психоосвітніх програм Олександр Гершанов.Із партнерами спілкувалися проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, директорка міжнародного центру культури та розвитку Оксана Шандрук, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Андрій Гірняк і доцент кафедри психології та соціальної роботи Віталій Біскуп.

Сторони обговорили можливості міжнародної освітньої співпраці та реалізації спільних наукових проєктів. Зокрема, запропоновано у другому семестрі 2023-2024 навчального року організувати та провести Міжнародний онлайн курс (Україна – Ізраїль) «Управління стресом і профілактика професійного вигорання» для студентів спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота». Слухачами навчального курсу будуть здобувачі освітнього ступеня бакалавр Академічного коледжу Сапіра (Ізраїль, м. Сдерот) і студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, а презентуватимуть зміст авторського курсу провідні науково-педагогічні працівники обох закладів вищої освіти.

Сформовані навчальні групи (15-20 осіб з кожної сторони) впродовж семестру опановуватимуть компетентності з управління стресом і профілактики вигорання, а після закінчення навчання отримають відповідний міжнародний сертифікат. Також ізраїльські колеги запропонували організувати для українських студентів безкоштовну поїздку в Ізраїль (Sapir Academic College) для закріплення здобутих умінь і практичних навичок.

– Розробка таких унікальних міжнародних навчальних курсів дає змогу не тільки урізноманітнити індивідуальну освітню траєкторію здобувачів вищої освіти та ознайомити їх із сучасними світовими трендами розв’язання складних соціально-психологічних задач, а й уможливлює ефективний обмін між викладачами передовим досвідом проведення тренінгових занять та збагачує педагогічну майстерність освітян, – наголошують в університеті.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ЗУНУ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: