enerhetyk-ua Вуличне радіо

Гроші на ліквідацію наслідків негоди: жителям Тернопільщини виділили з обласного бюджету

Опубліковано:
15 Серпня, 2023 о 12:00

Понад 800 сімей Тернопільщини, які постраждали внаслідок негоди 25 липня отримають грошову компенсацію.

«Як і обіцяв, кошти виділено.

Більше пʼять мільйонів гривень, – це лише невелика частина допомоги з обласного бюджету, яку отримають мешканці постраждалих будинків.



Із місцевих бюджетів територіальних громад для мешканців також передбачено компенсацію на відновлення житла.

У найбільш постраждалих громадах, а саме: Білобожницька, Васильковецька, Гусятинська, Копичинецька відбулися позачергові сесії, де було затверджено порядок та суму виплат мешканцям», – сказав начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Окрім цього громади залучають партнерів, благодійні організації й міжнародних донорів для повної ліквідації стихійного лиха.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #допомога, #ОВА, #Труш
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: