Грошові сертифікати на придбання житла військовим та їхнім сім’ям вручив начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш. Урочиста подія відбулася у святковий День Української Державності.
“Тернопільщина отримала субвенцію з державного бюджету у розмірі понад 14 мільйонів гривень. Їх виділено на придбання житла сім’ям військовослужбовців з інвалідністю, які захищали незалежність, суверенітет, та територіальну цілісність України.
Сертифікати отримали семеро сімей.
Перегляньте також:
- У Тернополі після виступу Зюбаненка до працівників ТЦК викликали швидку: подробиці
- Спецпризначенці КОРДу увійшли до будівлі Тернопільської ОВА: що сталося
Це невелика дяка тим, хто сміливо боронить нашу державу”, – відзначив Володимир Труш.