Урочисте нагородження футбольних фахівців у ТНПУ

Опубліковано:
23 Липня, 2023

19 липня 2023 року в освітньому хабі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте вручення ліценцій, дипломів і сертифікатів вчителям фізичної культури, які проходили курси за програмою «D» – диплому УАФ (Українська Асоціація Футболу), тренерам із футболу за програмою «С» – диплому УАФ і курсів підвищення кваліфікації.

Нагороджували футбольних фахівців ректор університету – Богдан Буяк, декан факультету фізичного виховання – Андрій Огнистий, голова Асоціації футболу Тернопільщини (АФТ) – Тарас Юрик і керівник Центру ліцензування тренерів категорії «D» і «С» – Володимир Наумчук. Подяками Асоціації футболу Тернопільщини нагороджено викладачів ТНПУ:

  • Сергія Гуменюка – професора кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту;
  • Станіслава Сапруна – доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту;
  • Надію Грабик – доцентку кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання;
  • Михайла Оліяра – викладача кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання;
  • Віктора Сіткара – доцента кафедри психології розвитку та консультування.

Саме ці люди впродовж програми проводити заняття та забезпечували рівень підготовки слухачів.

На правах господаря університету – Богдан Буяк привітав випускників, подякував за плідну роботу з підростаючим поколінням футбольних вихованців, а зі свого боку пообіцяв спільно з викладачами вишу взяти опіку над майбутніми студентами факультету фізичного виховання ТНПУ у здобутті освітнього ступеня бакалавра чи магістра.

Символічно, що вручення співпало з Міжнародним днем тренера. Тарас Зіновійович як голова АФТ привітав усіх дотичних до цього свята: «Тренери багато зусиль, часу та знань вкладають у розвиток дитячого футболу, а постійна практика та тренування відображаються на результатах молодих спортсменів».

Вітаємо футбольних фахівців і бажаємо внутрішньої мотивації для навчання дітей, формування їх як професійних спортсменів, які гідно продовжать традиції українського футболу.

null

Фото з мережі Інтернет
null

Фото з мережі Інтернет

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ТНПУ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: