Потрійним «Дякуємо!» відповіли на допомогу «Опілля» більше сотні дітей-учасників християнського табору “Горлиця”, який 30 червня-11 липня тривав на Кременеччині.
Перегляньте також:
- Новинка від “Опілля”: квас з яблучним смаком для літнього охолодження
- Здай кров і отримай корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
Тернопільська пивоварня «Опілля» з природної та екологічно чистої української сировини за технологією натурального бродіння випускає майже два десятки видів продукції, в тому числі квас і питну воду. Саме артезіанською питною водою і натуральним квасом «Опілля» для юних учасників християнського табору і просив допомогти натхненник його проведення священник ПЦУ і голова благодійного фонду «Наша надія – Кременець» отець Андрій Любунь.
«Опілля» з радістю відгукнулось на прохання благодійника і військового капелана, відзначеного почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ генерала Залужного «За служіння війську». Андрій Любунь із 2014 року допомагає українським бійцям і реалізував задум збудувати у селі Лішня під Кременецем єдину в Україні каплицю-пантеон Героїв АТО, де з 2018 року відбувається Всеукраїнська проща для родин загиблих за незалежність України. При цьому отець Андрій ще встигає опікуватись християнським вихованням дітей. Як соціально відповідальний виробник наша компанія з задоволенням допомогла йому в проведенні цього табору», — відзначило «Опілля».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/20/a90c79fa0a951b896c9497ec529b3670.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/20/cce11603764f5bf7b48ef8711d693b12.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/20/565e50af4fd6772562878857cbb8ebcc.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/20/a0d749744af549511d2982ea8a966845.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/20/60a2d1afb70cdfd3fec42a9edd15596a.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/20/6762db5e2bef98bc74ffc80c911a89e1.jpeg)
Православний дитячий табір «Горлиця-2023» з благословення митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора відбувався на території Свято-Юріївського монастиря на хуторі Вірля. У розташованому між соснами біля ставка наметовому таборі діти з кременецьких парафій ПЦУ не тільки набирались сил. Метою було духовне навчання, виховання та активний відпочинок із ранковими та вечірніми молитвами, співами біля ватри, бесідами зі священниками, майстер-класами, інтелектуальними і спортивними іграми. Звісно, що після такого активного дозвілля дітям хотілося пити. Для них «Опілля» безкоштовно й надало 550 літрів корисних напоїв: натурального квасу живого бродіння «Домашній» та слабогазованої питної артезіанської води.
«Активна участь у суспільному житті є одним із наших пріоритетів: на соціальні проєкти «Опілля» торік спрямувало 3,5 мільйона гривень і безкоштовно надало понад 2 мільйони літрів питної води. Особливо охоче ми підтримуємо ініціативи, спрямовані на патріотичне і духовне виховання молоді, бо цінуємо справжнє і вітаємо прагнення юних зростати справжніми українцями», — наголошує «Опілля».
У відповідь учасники табору записали спеціальне відео з подякою благодійнику — компанії «Опілля».
«Табір «Горлиця» у монастирі Святого Юрія Переможця на хуторі Вірля, де зібралося більше ста таборян, щиро дякує «Опіллю» за надану допомогу в проведенні. Дя-ку-є-мо!» — тричі гуртом виголосили подяку юні учасники табору.