Українці – єдині. Ми не залишаємо тих, хто в біді. Росіяни продовжують знищувати наші території, але їм ніколи не вдасться знищити нашу згуртованість, підтримку, готовності допомогти.
Тернопільщина пліч-о-пліч з Херсонщиною.
Перегляньте також:
- У Тернополі після виступу Зюбаненка до працівників ТЦК викликали швидку: подробиці
- Спецпризначенці КОРДу увійшли до будівлі Тернопільської ОВА: що сталося
Розпочали відновлення зруйнованого росіянами смт Архангельське, Херсонської області.
«Пліч-о-пліч» – проєкт допомоги регіонів України у відновленні деокупованих і постраждалих від агресії росії громад.
Селище міського типу Архангельське – тиха, спокійна місцина з невеликою кількістю населення (понад 3 тисячі людей). Тут багато дітей, молоді, які мали садочок, школу, ліцей, ігрові майданчики, стадіони – усе це було до окупації…
А тепер залишки дитячого майданчику знаходять на руїнах багатоповерхівки. Їх туди відкинуло ударною хвилею від вибуху снарядів… Над дитячими ліжечками у садочку загрозливо нависає уламок бетонної стіни… Ще не скоро діти зможуть повернутися у ці стіни. Ще не скоро їм буде тут затишно та безпечно.
Студентський гуртожиток ліцею перетворився на згарище. Там досі можна побачити розкидані сухі пайки окупантів, їх покинути речі і написи на стіні «служу рассеє».
На понівеченому даху майорить синьо-жовтий стяг. Прапор свободи, волі, вірності.
За вісім місяців окупації росіяни забрали життя у понад десяти місцевих мешканців.
Та попри усе селище вистояло! Відсутність газу, світла та води стала ще одним випробуванням для людей, але Архангельське дочекалося таких важливих слів – Слава Україні!
Зараз тут 350 житлових об’єктів потребують відновлення. Один об’єкт соціальної інфраструктури знищено повністю, ще 4 потребують капітального відновлення.
Тернопільська область уже вирушила на допомогу.
Команда із 10 фахівців будівельної сфери розпочала відновлення 18 житлових об’єктів. Ще 16 будуть зведені наново. Також відновлюємо й об’єкти соціальної інфраструктури.
Першочергово наша увага прикута до тих пошкоджених об’єктів, куди повернулися люди й проживають у руїнах. Тут ми перекриваємо дахи, замінюємо вікна та двері, налагоджуємо доброустрій.
Нашою місією є підтримка не лише держави в цілому, а й кожного постраждалого українця. Об’єднати громади, міста, регіони, заради спільної перемоги над ворогом – наша мета.
Разом відбудуємо.
Разом переможемо.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/ca21c1a9ba29cffbe007863849fb4976.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/fe3b523d90bee23b64c39239f9a51d1e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/d5e7feefd3f629813ce0468abd7e5922.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/400dbd56f5c856027f123c3bb028234b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/33645a66a00835247cfd5b6994714817.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/39fac9f15aaef54203a416c4f98ad39b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/ceb8cb8cfb58749ab8dae2bec1e52127.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/aa059f695f88e35e83a6d39859d0d094.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/a7d61e0ead790a0543f846e673758d12.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/14483700532f39e1b63f7b0449f0b508.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/d77fd4bf2a3b440e4986570c6be48d20.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/78b5e8c93b58b3bd1273f9c0347e9c09.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/f1cc648c47962a17c31751b1b6aa77a3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/2cc79927f46388bcc7017388823eb303.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/07/892f68ffd068f654159a32329386a3f7.jpg)