13 липня деякі тернополяни будуть без холодної води
13 липня деякі тернополяни будуть без холодної води. Зокрема, послугу не надаватимуть з 9 до 18 години» мешканцям будинків, що на вулицях Володимира Великого, 4, 6, 8, 10, 12, Леся Курбаса, 2, 4, 6 та на бульварі Дмитра Вишневецького, 3, 5, 7, 9.
«Холодного водопостачання тимчасово не буде у зв’язку з профілактично-ремонтними роботами на одній із насосних станцій підкачування. Просимо з розумінням сприймати тимчасові незручності та заздалегідь зробити запаси води», – йдеться сайті водоканалу.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина