У Тернополі проводили навчання із залученням групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту спеціальної аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного управління ДСНС.
Учасники вдосконалювали знання і практичні навички проведення дезактивації техніки та особового складу.
Перегляньте також:
- Діти з інвалідністю з Херсону проходитимуть реабілітацію на Тернопільщині
- У Бучачі рятувальники витягнули з колодязя собаку
«Рятувальники під час навчань використовували спеціальні дезактивуючі суміші, провели нейтралізацію небезпечних речовин і матеріалів на техніці. Після того використали воду для омивання техніки за спеціальною схемою», – розповів керівник навчань – начальник відділу інженерно-технічних заходів управління організації заходів цивільного захисту Головного управління Станіслав Ганич.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/06/6c223c3ee91a5d127ed5c0df09dd47e3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/06/0d834d1a615afe0a404d8db2ac9c6436.jpg)