Працівники Теребовлянської міської ради пофарбували огорожу у центрі міста
Працівники Теребовлянської міської ради пофарбували огорожу у центрі міста. Так вони вирішили долучитися власноруч до поліпшення зовнішнього вигляду Теребовлі.
Про цю акцію написали на сторінці Теребовлянської міської ради у мережі Facebook:
«Центральна частина будь-якого населеного пункту є його обличчям. А ось яким воно буде залежить вже від нас. працівники Теребовлянської міської ради пофарбували огорожу на перехресті вулиць Князя Василька і Тараса Шевченка у центрі Теребовлі. До робіт долучилося й керівництво – Теребовлянський міський голова Олег Продан та його заступники Михайло Савчук, Лілія Лотиш, Іван Яремко. Незабаром оновлену огорожу ще декорують вазонами з квітами», – йдеться у повідомленні.
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Останні новини:
- Жнива на Тернопільщині: урожайність озимого ячменю зросла на 10 центнерів
- У Тернополі викрили схему незаконного оформлення інвалідності
- Через паливний колапс Кремль запровадив на АЗС «антимітингові» правила, заборонивши водіям виходити з авто та спілкуватися між собою
- У селі Озерна відкрили дитячий будинок сімейного типу