Робота агронома надзвичайно відповідальна, адже він відповідає за врожайність і повинен не тільки грамотно спланувати та провести посівну, а й організувати правильний та своєчасний догляд за сходами.
Щоб агрономам полегшити роботу, допомогти у виборі препаратів для обробітку, знайти відповідні пропорції та визначити період їх внесення, на агропідприємствах компанії МХП у цьому році повноцінно розпочав роботу науково-інноваційний центр. Його R&D (research and development) підрозділи працюють на чотирьох рослинницьких підприємствах МХП. Це у буквальному сенсі поле для експериментів для агрономів.
Перегляньте також:
- МХП вдруге увійшла до ТОП найбільших українських інвесторів
- МХП стала партнером проєкту The Will to Win та Volia Space на Олімпійських іграх
Нещодавно R&D відділ Західного хабу (філія «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Захід-Агро МХП», філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» та ТОВ «МХП-Баффало»), який знаходиться на «Захід-Агро МХП» у с. Бужок, зібрав усіх агрономів підприємств Західного регіону.
Ярослав Розпутняк, керівник R&D відділу Західного хабу, презентував колегам дослідницькі ділянки, а це 99,1 га загальної площі, на яких вони почали здійснювати експериментальну роботу з березня цього року. На сьогодні на даній площі посіяно 20 га кукурудзи, 20 га пшениці та 47 га сої.
Фахівці оглядали ділянки та обговорювали сходи кукурудзи, їх удобрення, захист та біологізацію.
У подальшому робота R&D відділів дасть можливість обирати найбільш ефективні та економічно доцільні рішення для догляду за рослинами, що в перспективі покращить врожайність культур загалом.