Проєкт Департаменту поліції охорони триватиме до 30 червня. Його мета – інформувати населення, представників органів влади, освіти, медичної інфраструктури, бізнесу про способи надійного захисту їхнього майна.
З початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України питання безпеки стало пріоритетним. У державі триває підготовка безпекової концепції, що передбачатиме і наявність обов’язкової озброєної охорони передусім на об’єктах життєзабезпечення населення. Департамент поліції охорони, реалізовуючи проєкт «Створюємо простір вашої безпеки», працює на випередження.
Перегляньте також:
- Фізична охорона: коли професіоналізм важливіший за технології
- Поліція охорони Тернопільщини інформує: захист майна від злочинців, пожежі й затоплень
– Під вартою поліції охорони Тернопільщини перебуває понад 5300 об’єктів, нагляд за якими відбувається за допомогою головного пульта централізованого спостереження, – розповідає начальник Управління поліції охорони в Тернопільській області Олег Іващенко. – Ми охороняємо 1855 об’єктів торгівлі, 817 недержавних офісів, 416 закладів освіти, понад 190 об’єктів банківської системи, заклади охорони здоров’я, автозаправні станції, інші об’єкти. Забезпечуємо надійну охорону автотранспорту і фізичних осіб.
Від початку року наряди реагування поліції охорони Тернопільщини здійснили понад 3320 виїздів і затримали 228 правопорушників. Жодної крадіжки з об’єктів, які перебувають під нашою вартою, не зафіксовано.
Поліція охорони – єдина структура на ринку охоронних послуг України, що має визначені Законом права та повноваження на застосування зброї та вже протягом 70 років забезпечує надійний захист у всіх сферах.
Завдяки досвіду й оперативному реагуванню правоохоронці гарантують бездоганний результат.
Управління поліції охорони
в Тернопільській області.