Почаївські монахи уже найняли адвоката і подали запит в Тернопільську обласну раду.
До Тернопільської обласної ради надійшов адвокатський запит.
Перегляньте також:
- Скандал у Почаївській лаврі: незаконне будівництво ангара на місці пам’ятки архітектури
- Тернопільська обласна рада проголосила 2025 – роком Івана Пулюя
“Почаївська Свято-Успенська Лавра зацікавилася діяльністю робочої групи, створеної на розпорядження голови обласної ради Михайло Головко, щодо вивчення правомірності використання комплексу споруд лаври”, – повідомляє пресслжба Тернопільської облради.
Тернопільська обласна рада обов’язково надасть затребувану інформацію, адже ми системно та в рамках чинного законодавства продовжуємо працювати над питанням заборони російської церкви на території України та повернення українських святинь українському народу.
Разом переможемо.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/05/02/d8e299735de82f685baf8c2984feeceb.png)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/05/02/65e4c3df7d490a8501f3e5f85764383e.png)
Нагадаємо, що Михайло Головко особисто на чолі робочої групи перевіряв Почаївську Лавру.
26 квітня рoбoчa групa, якa ствoренa зa рoзпoрядженням гoлoви Тернoпільськoї oблaснoї рaди Михaйлa Гoлoвкa для вивчення прaвoмірнoсті викoристaння кoмплексу спoруд Пoчaївськoї Святo-Успенськoї Лaври прoвелa третє, виїзне, зaсідaння у Пoчaєві і нaвіть у сaмій Лaврі.