«Філософія слова від філософії серця» – натхненна зустріч у ТНПУ

Опубліковано:
27 Квітня, 2023

24 квітня аспіранти ТНПУ мали унікальну можливість зустрічі із українським науковцем, знаним громадським діячем, талановитим поетом та письменником, професором Олегом Германом.

Зустріч, означена темою «Філософія слова від філософії серця», відбулася в межах вивчення аспірантами курсу «Філософія» за організації доцента кафедри філософії та суспільних наук Наталії Морської.

Олег Герман у момент прочитання поезії

Олег Герман у момент прочитання поезії

Непересічний поетичний талант і харизма пана Олега перетворили зустріч на сокровенну сповідь з неймовірною, натхненною і незабутньою поезією й живильним словом. Краса і запах акацій, життєдайна енергія рідної землі, мудрість і фундаментальність прадавнього дерева надихали й підживлювали дух учасників зустрічі. Магія слова людини з Божим поетичним даром заворожувала справжністю, непересічністю, українськістю, любов’ю до людей і життя. Слухали слова й вслухались поміж слів, отримували благодатну поживу для розшарпаних війною душ… і це було прекрасно!

 

Заслухались прекрасним словом.

Заслухались прекрасним словом

 

Спільне фото на згадку

Спільне фото на згадку

Наприкінці зустрічі аспіранти навздогін привітали пана Олега з нещодавнім ювілеєм й побажали творчого натхнення і Господнього Благословення на многії літа! 

Доц. Наталія Морська

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ТНПУ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: