Продовжуємо знайомити читачів із старими світлинами храмів Тернопільщини. Автором кадрів є фотограф В. Я. Лащенко. Збірки зараз у фондах Державної наукової архiтектурно-будiвельної бiблiотеки iмені В.Г. Заболотного в місті Києві.
На фото 1983 року костел Матері Божої св. Скапулярія. Храм звели у 1763 р. в місті Борщів на Тернопільщині. До того 1663 році в Борщеві засновано римсько-католицьку парафію коштом М. Дидинського.
Перегляньте також:
У 1763 році новий мурований костел звели замість знищених татарами і турками дерев’яного. Вежу святині перебудували з оборонної вежі замку XVII століття. У 1928-1930-х роках святиню реставрували. Нині парафію обслуговують отці-михайлити.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/04/05/88ab97a82715ba5b22246afb3c1ef68b.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/04/05/b9f448d32cb72ab2e07375cc3765011d.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/04/05/870c55ec339f5e56be67eaf7438b83b6.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/04/05/60ea811b4ba55b2402f3914c4e573d70.jpeg)
Джерело фото: http://catalog.dnabb.org