У Тернополі відбудеться важливий захід для крафтових виробників області та заходу України

Опубліковано:
28 Березня, 2023

В рамках проєкту “Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включно з ВПО, в Україні” запрошуємо приєднатися до інформаційно-аналітичної сесії з підвищення доданої вартості виробничих ланцюгів та подальшого спільного виходу на експортні ринки.

Подія буде корисна мікро-, малим та середнім підприємствам, які мають чи планують займатися нішевим крафтовим виробництвом продовольчих товарів і напівфабрикатів.

Завдяки залученню міжнародних експертів в учасників заходу буде можливість ознайомитися із можливостями, які відкриваються для українських виробників через об’єднання в кластери та спільною роботою над покращенням виробничих ланцюгів, створенням нових нішевих інноваційних харчових продуктів, котрі мають великий попит на зовнішніх ринках.

Переваги від спільної діяльності у різних формах альянсів – в першу чергу – у формі кластерів будуть темою даної стратегічної сесії. Виявлення потреб місцевих крафтових виробників та їх подальший розвиток є одним з ключових завдань даного заходу.

Ви почуєте нові думки та саму найновішу інформацію від провідних міжнародних експертів, які поділяться з вами практичним досвідом та допоможуть сформувати оновлене бачення розвитку харчової галузі в сфері крафтового виробництва.

Захід буде корисний мікро, малим та середнім виробникам, а також тим хто ще тільки думає започаткувати свій бізнес в цій сфері.

Формат заходу – онлайн. Початок 29 березня 2023 року о 14:00.

Захід проводиться за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Посилання на захід.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #захід, #Інформаційно-аналітична сесія, #крафт, #Крафтові виробники
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: