Тернопільські рятувальники, які були відряджені працювати на Херсонщину, повертаються додому. Це дві бригади протягом двох тижнів допомагали херсонцям, – повідомили в управлінні ДСНС в Тернопільській області.
«Дві бригади Тернопільського Центру екстреної медичної допомоги (ЕМД) повертаються з Херсонщини. Впродовж двох тижнів вони надавали допомогу місцевому населенню. Виїжджали на виклики, оглядали пацієнтів на дому. Два тижні важкої та напруженої праці в умовах постійної небезпеки. Бригади ЕМД зі всієї України працюють на Херсонщині почергово. Надають допомогу як цивільним, так і військовим», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/02/07/229d17a0916aec3786eb4d6c082b5346.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/02/07/b2cd5e7dd49e1499ee6ada34531be2c1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/02/07/4d16b543379d8dd82af786c1ebe94e8e.jpg)