Минулоріч служба зайнятості Тернопільщині пропонувала шукачам роботи 10,2 тис. вакансій

Опубліковано:
22 Січня, 2023 о 12:01

За 2022 рік в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільської області соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 25 тис. осіб, з них 21,7 тис. були визнані безробітними, з їх числа більше 2,1 тис. – переселенці.

932 особи брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Після завершення цих робіт 272 особи змогли працевлаштуватися.Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленнями служби зайнятості пройшли 1450 безробітних, що допомогло 97,3% з них знайти місця праці. 17 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання, 4 – підтвердили результати неформального навчання за професією кухар.

Загалом упродовж минулого року служба зайнятості області пропонувала шукачам роботи 10,2 тис. вакансій. Це дало можливість знайти постійні місця праці для 8,4 тис. краян, з них 430 внутрішньо переміщеним особам.

На 1 січня 2023 року через службу зайнятості Тернопільщини продовжують пошук місць праці для 3558 безробітних. Із них 72,8% – жінки, кожен четвертий – молодь до 35 років, половина – жителі сільської місцевості, 11,5% – переселенці.

Роботодавці Тернопільщини зараз мають найбільшу потребу у електромонтерах, водіях, слюсарях, продавцях. Постійно є робота для лікарів та медичних працівників.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil
Відділ організаційно-інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Робота на Тернопільщині
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: