Правоохоронці відділення поліції № 3 смт. Гусятин відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства від якого потерпіла мешканка Чортківського району. Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до протиправного.
За словами потерпілої в інтернеті вона знайшла оголошення про можливість легкого заробітку. Зв’язавшись з автором допису, чоловік запевнив 20-річнку дівчину, що підзаробити можна. Для цього необхідно сплатити страховий внесок, після чого він оформить дівчину на роботу. Однак як тільки краянка здійснила транзакцію, аферист вимкнув телефон й видалив допис. За допомогою вона звернулася до правоохоронців.
Перегляньте також:
- Скандал: на хабарі спіймали заступницю голови Кременецької РДА Аллу Злочевську
- На Тернопільщині син пропонував 200 доларів патрульним за п’яну їзду батька
За фактом шахрайства працівники територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Вберегти власні кошти можна, для нього не потрібно пересилати гроші на рахунки невідомих. Слід пам’ятати, що кожного дня все більше громадян шукають легки