Комендантська година у новорічну ніч: що каже влада Тернопільщини
Цьогорічна Новорічна ніч, з 31 грудня 2022 року на 1 січня 2023, без винятків буде з комендантською годиною і точно без салютів.
Про це повідомив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш в ефірі “УХ радіо”.
Ніхто ж не зупинить війни на Новорічну ніч. Загроза обстрілів залишається. Тому й комендантська година діятиме. До того ж міської ялинки цього року у центрі міста немає. Тож варто залишатися вдома, – розповів Володимир Труш.
Останні новини:
- Село на Тернопільщині, яке називають “маленькою Британією”: неоготичний костел і неймовірні краєвиди
- На Курщині загинув захисник з Тернопільщини Григорій Демчук
- Вважався зниклим: підтвердилась загибель снайпера Ярослава Денчука з Тернопільщини
- У Чорткові до Дня Конституції проведуть благодійний забіг «Рух до перемоги»