Тернопільський підприємець і меценат Тарас Демкура поділився думкою про те, чи варто зупинятися у певних своїх діях у важкі часи і чекати, коли настане сприятливіший період. Він, зокрема, зауважує, що є люди, які мислять саме так, але у нього думка абсолютно інша.
Тарас Демкура каже: «коли все закінчиться – ти вже ніколи не наздоженеш тих, які не чекали кращих часів». Роздумами на цю тему підприємець поділився у на своїй сторінці у мережі Facebook:
Перегляньте також:
- Чому модульні будинки дуже стрімко набирають попит в Україні
- «Перші модульні будиночки родом з Карпатах», – Тарас Демкура про 250-річні хатини у «Гуцул Ленді»
«Спілкуючись зі своїм партнером з бізнесу рекомендаційного маркетингу почув відмовку-я почекаю,коли все закінчиться! Відповідь в мене була одна: коли все закінчиться – ти вже ніколи не наздоженеш тих, які не чекали кращих часів! Вчора перечитав тези від Alyona Zhupikova з форуму, які дають чітке розуміння нас сьогодні.
Нам важливо змінити наш світогляд: перестати запитувати себе «Як нам дожити до стабільності?», а почати ставити питання: «Як нам бути успішними в постійній нестабільності?». Бренд України став сильнішим і це допомагає в переговорах на глобальном ринке. Будь-яка українська компанія може стати глобальною.
Але для того, щоб стати GO-Global, перш за все треба ментально інтегруватися в глобальний світ. З початком війни в Тернополі ми організували прихисток на 100 чоловік, але цього було замало. Саме тоді виникла ідея швидкого каркасного модульного будівництва – тоді було створено Budmall Center , як екосистему, яка складається з виставкових майданчиків по всій Україні, запропонував створити Ukrainian Wooden Houses Cluster, куди запросив Андрія Длігача, Олександра Вєрніка, Ілля Гзойм, з якими спільно організовуємо проєкти відновлення України. Було створено благодійний фонд «Дім української родини» та почали створювати маркет-плейс. Війну ми сприйняли як керівництво до ще більшої активності. Зараз головна підтримка людей – це залученість їх до дій. Єдність з командою дуже важлива зараз – вона додає психологічної стійкості. Сьогодні «Як ти?» – важливіше за KPI. Виживають ті, хто вміють адаптуватися! Якщо ви залишитесь на місці без змін – ресурсів для виживання буде все менше і менше. Світ не змінюється, світ – змінюють! Давай змінювати світ в часи лихоліття і тоді ми прийдемо до перемоги сильними та проактивними!», – пише Тарас Демкура.