У Тернополі дерево убило людину
Повідомлення від лікарів екстреної меддопомоги надійшло на лінію «102» 8 грудня. Медики заявили, що зафіксували смерть 69-річного чоловіка на вулиці Новий Світ.
Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Під час перевірки стало відомо, що чоловік близько 10:00 займався зрізкою дерева на прибудинковій території. В якийсь момент дерево впало на тернополянина. Він отримав травми, несумісні з життям.
Даний факт працівники внесли в Єдиний реєстр за статтею 115 Кримінального кодексу України з поміткою «нещасний випадок». Триває слідство.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина