Військовослужбовець Збройних Сил України привів свого сина до Тернопільського краєзнавчого музею, щоб хлопчик більше дізнався про історію своєї країни. Такий символічний подарунок зробив боєць своїй дитині у День сина, який відзначають 22 листопада.
Про це розповіла старша наукова співробітниця відділу стародавньої історії Оксана Зборівська.
Перегляньте також:
- Нові можливості ЗСУ: як ракети ATACMS змінюють хід війни
- Мотиваційні фрази що рятують військових на полі бою
«22 листопада, в Україні святкують ДЕНЬ СИНА. І хоч це свято на сьогодні не є офіційним, проте з кожним роком набуває популярності. Воно є чудовою нагодою побути разом з дитиною, згадати приємні миттєвості, або ж відвідати розважальний чи пізнавальний заклад.
Саме так зробили військовослужбовець ЗСУ із своїм сином, завітавши до Тернопільського обласного краєзнавчого музею для того, щоб оглянути речі з минулих епох та сучасності.
Особливо зворушливим був момент, коли батько із своїм десятирічним сином зупинилися біля експозиційного комплексу, присвяченому російсько-українській війні. Там представлені фрагменти розірваних снарядів, бронежилети, екземпляри військової форми. Цікаво було спостерігати як військовий старається пояснити реалії війни десятирічній дитині. У розмові батько наголосив на важливості особливої поваги до тих, хто сьогодні живе у сирих окопах, хто ризикує життям заради нашого майбутнього у вільній Україні.
Звісно, що таке патріотичне виховання найріднішої людини залишить вагомий слід у свідомості дитини на все життя.
Від себе хочу привітати УСІХ СИНІВ УКРАЇНИ з цим святом. Через те, що ми сьогодні живемо у військових реаліях, бажаю усім військовослужбовцям повернутися додому живими і здоровими.
А тим, хто працює в тилу і волонтерить – ще більшої наснаги до добрих справ в ім’я України.
Наймолодшим синам бажаю дізнатися про війну лише з книг, переглядів науково-популярних фільмів, або ж відвідин музеїв, як і зробив сьогоднішній наш відвідувач.
Оксана Зборівська, старша наукова співробітниця відділу стародавньої історії», – написала на сторінці музею у Facebook старша наукова співробітниця Оксана Зборівська.