У ДТП на Бережанщині не розминулися трактор та позашляховик
Трактор «ДМТЗ» та Volkswagen Touran не розминулися на Бережанщинi. Аварiя трапилася 11 листопада на автодорозi Галич-Пiдгайцi-Сатанiв близько 21:20. Про це повiдомили у вiддiлi комунiкацiї полiцiї Тернопiльської областi.
За попередньою iнформацiєю, водiй сiльськогосподарського транспорту не переконався у тому, що на проїжджiй частинi нема автiвок, виїхав з другорядної дороги на головну. Як результат – врiзався у позашляховик. Тiлеснi ушкодження отримав кермувальник трактора.
У суботу, 12 листопада, о 13:15 у кювет злетiв мiкроавтобус Mercedes-Benz. Дорожньо-транспортну пригоду слiдчi зареєстрували в Чортковi. Автiвка злетiла у кювет та врiзалася в металеву конструкцiю. На мiсце подiї виїжджали лiкарi. Потерпiлого госпiталiзували.
У водiїв взяли зразки кровi для перевiрки на вмiст алкоголю. Тривають перевiрки.
Останні новини:
- Дітям працівників «Тернопільміськгазу» влаштували свято Миколая з казкою «Грінч» і подарунками для військових
- “Прощайте родина, йду боронити країну”: відомий священник з Лановеччини після похорону отримав повістку
- Асоціація жінок України “Дія.Тернопіль” передала сучасне спортивне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами
- У бою на Сумщині загинув тернополянин Віталій Барладин