У селі на Тернопільщині відкрили нову амбулаторію
У селі Куряни Нараївської територіальної громади відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Цей об’єкт будували чотири роки.
Понад п’ять мільйонів гривень для створення амбулаторії, виділили із державного бюджету. Ще 200 тисяч гривень виділила Нараївська громада. За ці кошти амбулаторію підключили до інженерних мереж: електро-, газо- та водопостачання, також частину цих грошей витратили на підведення телекомунікаційних послуг.
У закладі є сучасне обладнання, що необхідне для надання первинної медичної допомоги. У цій амбулаторії обслуговуватимуть жителів Курянівського та Підвисоцького старостинських округів. Завідуватиме закладом Софія Артеменко.
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено