Вже не вперше знайомимонаших читачів із фото часів Першої світової війни (1914-1918).
Цього разу хочемо продовжити ділитись фотоісторією на прикладі міста Бучач. Маємо добірку кадрів, які показують яким було місто у 1916 році. Автором світлин є невідомий австрійський фотограф часів війни. Ці кадри публікувались на шпальтах газет та розповідали про війну для читачів із усього світу. Сьогодні завдяки цим фото маємо змогу порівняти наскільки змінилося місто з тих часів.
Перегляньте також:
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/e6166b70d0d06141ad8c949862b25118.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/4677b3ffca37fc13bccd333640bc16b4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/ae1628c35638adf43175ba6fdd4e1efc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/db409ebdbc47d46b48cf62e2ba819d4e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/2d9ef161b8c251f5120b1f771a10f5ef.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/ccbbf0abd25de36c53384956833c324c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/1d8052e8620cff9a66865214074f35af.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/94e9a0c454bda76562b14575efaba462.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/4824efaa69b2cc1260eef669852c08d0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/7f2094cc576ce371c229df14cd6c0983.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/ab25a09bb053b438449cc21d52c54ac0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/7c657c0d72a2ff396f830de5414aa79b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/dc3884743416c243eea0f56134e70a36.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/53bd85448a90c3b6470cef30127c7ca7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/31/60605d1512616e1c439370d9cb65410f.jpg)
Джерело фото: Австрійський архів.