У Тернопільський перинатальний центр «Мати і дитина» привезли гуманітарну допомогу, зокрема, – обладнання та ліки.
Про це написали на сторінці перинатального центру у мережі Facebook:
Перегляньте також:
- У Тернополі за місяць народилося п’ять двієнь
- У Тернополі з пологового виписали дитину, яка народилась вагою 1470 грамів
«@perinatal_center_ternopil висловлює щиру вдячність депутатам Верховної Ради України: Слуга народу – Стефанчук Микола – Округ 187, Калаурі Івану Романовичу та благодійним фондам «Aspen Pharma Schweiz GmbH» та «Kviten Association» за гуманітарну допомогу у вигляді: кювезу, дитячого столика з підігрівом та лікарського препарату для анестезії – «Наропін» (1800 флаконів), який є унікальним, не викликає і не змімає тонус м’язів нижніх кінцівок, тобто, при його використанні, зберігається рухова активність під час знечулення (епідуральна анестезія) пологів», – йдеться у повідомленні.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/25/26b54bf5288cf389b229b238a4e7412e.png)