У ході стабілізаційних заходів на деокупованій Херсонщині Служба безпеки виявила повний склад із ракетно-артилерійським озброєнням рашистів.
▪️ Серед виявленого – понад пів тисячі артснарядів та боєприпасів до реактивних систем залпового вогню «Град» і «Ураган», а також більше сотні протитанкових керованих ракет і протитанкових мін.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- СБУ та НАБУ зібрали масштабну доказову базу у справі нафтопроводу «Самара-Західний напрямок» і повідомили про підозру Медведчуку та його спільникам
Замаскований склад із ворожими боєприпасами знаходився в приміщенні будинку культури селища Велика Олександрівка.
Наразі всі вилучені російські засоби ураження передано для потреб Збройних Сил України.
▪️ Крім того, в результаті оперативних дій співробітники СБУ встановили численні факти вбивств і катувань місцевих жителів під час тимчасової окупації району. Використовуючи масові розстріли і тортури, ворог намагався залякати людей і змусити їх «здавати» місця перебування учасників руху спротиву на півдні нашої держави.
Встановлено, що загарбники не дозволяли мешканцям селища ховати вбитих і закатованих родичів на цвинтарі. Для цього люди мали використовувати подвір’я власних домоволодінь.
Задокументовано факт викрадення мешканки селища, яку рашисти «звинуватили» у коригуванні артобстрілів по позиціях окупаційних угруповань.
Також на території місцевого гаражного кооперативу виявлено вороже «СТО», до якого росіяни звозили викрадені у громадян автомобілі і розбирали їх на запчастини для подальшого вивезення до рф.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/4aac67cb88022c783699140a4be6779a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/d14165ae28251f74f0d0bc3fe73b886f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/4a49e3f74365f616c608bf4c234d126d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/59f5b89cdebfb13e165746ce273c9af6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/48df88062bc3b90df4bd911a09d0225d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/1867de2159f06029d220d4309b47271c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/9023a6955724169d316e27cfe7ddfa36.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/48ec275f35fe3effe5826868c6e74786.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/8d01dd7279cc58a8c0e22595c33ae6a2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/15/6935a0153cddb1bf7ccb00c0ebe103a6.jpg)