Відкриття представництва Budmall.Center у Києві та круглий стіл з енергоефективності

Опубліковано:
28 Вересня, 2022 о 08:50
Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) засвідчує Вам свою повагу та інформує про наступне.

ICC Ukraine спільно з віце президентом ICC Ukraine Тарасом Демкурою, співзасновником ГC «Український Вудхауз Кластер» та Budmall.center для ефектівної взаємодії та подальшої плідної співпраці хотіли б запросити Вас взяти участь у прес-конференції щодо старту роботи кластеру і презентації рішень щодо швидкої відбудови зруйнованого житла.

Ukrainian Wooden Houses Cluster ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «УКРАЇНСЬКИЙ ВУДХАУЗ КЛАСТЕР» — галузеве об’єднання виробників деревообробної промисловості України, які прагнуть спільно вирішити питання відбудови країни, впровадження інновацій у галузь та розвитку експорту дерев’яних будиночків на європейські та світові ринки.Наразі, однією з найважливіших проблем нашої держави,після військових дій, є вирішення проблеми відсутності житла для внутрішньо переміщених осіб, чиї домівки були зруйновані.

2,7 млн українців втратили житло, ще 2 млн залишать його через проблеми пошкодження комунікацій.

При таких обставинах постає нагальна необхідність в найкоротші терміни розпочати спорудження будинків швидкої збірки, до яких можна віднести якісні екологічні: каркасні: модульні SIP-панелі будинки – як кількаповерхові, так і окремі одноповерхові.

В рамках презентації кластеру відбудеться відкриття  виставкового будівельного майданчика Budmall в партнерстві з Агромат-Україна , де  будуть представлені готові модульні, каркасні будинки, барнхауси «під ключ», які можуть стати в перспективі частиною проектів модульних містечок для  внутрішньо переміщених осіб або ж рішенням для туристичної галузі, релокованого бізнесу чи повноцінного, давно омріяного житла для української родини.

Також тут будуть презентовані проекти, що формують нові стандарти якості будівництва, енергоефективності, екологічної та соціальної відповідальності.

Місія проєкту Budmall.center – створити простір вільних людей і допомогти мільйонам українців, які постраждали під час війни, знайти для себе комфортне, доступне,зручне житло та допомога вітчизняним виробникам розвивати власне виробництво у складні часи та вийти на міжнародні ринки.

Також, це буде стимулювати благодійників активніше включатися в важливі соціальні проєкти, мати можливість наочно порівнювати різні технології спорудження житла із дерева.

На прес-конференції будуть представлені благодійні проекти щодо забезпечення житлом ВПО.

До участі запрошені представники Офісу Президенту, Кабінету міністрів і Верховної ради, представники місцевої влади, міжнародні партнери України, виробники модульних дерев‘яних будинків, учасники Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України, підприємці-благодійники.

Коротка програма заходу:

І. О 14:00 прес-конференція для журналістів;

ІІ. О 15:00 презентація виставкового майданчіку Budmall.center як частини кластера;

ІІІ. О 15:30 стартує круглий стіл з енергоефективності та презентація:

UKRAINIAN WOODEN HOUSE CLUSTER

виставкової платформи BUDMALL.CENTER як частини кластера;

маркетплейсу BUDMALL.CENTER;

благодійної організації «Дім української родини».

ІV. О 17:30 кава-брейк

V. О 18:00 Нетворкінг

Дата та час проведення: 28 вересня 2022 року, 15:00

Місце проведення:

Агромат «Світ кераміки», вулиця Академіка Булаховського, 2, Київ

Деталі за тел.: +38 0503773721

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Демкура
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: