Як стало відомо з публічних джерел один із житлово-будівельних кооперативів, який здійснює будівництво багатоквартирного житлового будинку на мікрорайоні Дружба в місті Тернополі заборгував своєму колишньому засновнику понад 1,8 мільйони гривень.
Рішенням Господарського суду Тернопільської області від 24 травня 2022 року у справі №921/575/21 стягнуто з кооперативу в користь його колишнього засновника 1 847 100 гривень.
Перегляньте також:
- У Тернополі масштабна автотроща на об’їзній: загинуло двоє людей
- Скандал у Почаївській лаврі: незаконне будівництво ангара на місці пам’ятки архітектури
Як стало відомо відділом державної виконавчої служби у місті Тернополі Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) описано та арештовано майно боржника (кооперативу) – багатоквартирний житловий будинок з вбудованими гаражами та приміщенням громадського призначення за адресою місто Тернопіль, вул. С. Будного, 3, що знаходиться на земельній ділянці з кадастровим номером 6110100000:13:007:0074, площею 0,7243 га, пише “Тернопільська Правда”.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/086193869e30f606f273e273d0acbf65.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/c32f9d8a6b3e6db91d7ded1493f532a3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/0527b06345fa709f85c0debcfd8d7b2c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/6e34e8002d141ad01d5e67529e947a81.jpg)
Подейкують, що кооператив-боржник «оголив» свої банківські рахунки та намагається надалі продавати квартири у будинку через інший кооператив, котрий жодних прав на будинок немає, так як його власником і користувачем земельної ділянки на якій він знаходиться є кооператив-боржник згідно із сертифікатом ІУ123210903354 про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом багатоквартирного житлового будинку (дані з публічних реєстрів).
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/19d3a195ba336a82d6cada5ffc1abbe6.jpeg)