У центрі Тернополі просто неба відкрили виставку харківського художника Нікіти Тітова.
В експозиції представили плакати, які він створив під впливом сучасних подій в Україні. Митець називає себе digital-художником, адже втілює свої ідеї в комп’ютері.
Виставку плакатів організували у центрі міста на вулиці Гетьмана Сагайдачного. Перехожі мали можливість розглянути роботи й безпосередньо поспілкуватися із самим митцем.
Нікіта Тітов працює в Україні й хоче змінити її на краще заради сина і людей, які його надихають.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/15/54d3c2d5fd82b501b41ed3c15292b786.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/15/79e5a8842a67cc0e0b716e7e3d352dad.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/15/b10336308eba452165843dfa2adec298.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/15/3bb6fa6ce18a310068ce5034b4042390.jpg)