У Тернополі під час ремонту газопроводу помер працівник газової служби

Опубліковано:
2 Вересня, 2022 о 11:43

Під час ремонтних робіт трапилося нещастя. На “Алясці” неподалік храму святого Петра загинув працівник газової служби.

Як повідомили у поліції, після повідомлення про трагедію на місце події виїхали правоохоронці. Наразі вони з’ясовують обставити загибелі людини. 



За попередньої інформацією, чоловік мав проблеми з серцем. У робітника різко погіршилося самопочуття. Врятувати життя йому не змогли.

Фото: Т1.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #нещасний випадок, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком
21:10, 3 Лютого, 2026

“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: