Компанія «Креатор-Буд» стала генеральним спонсором збірної України з художньої гімнастики.
Дитячо-юнацька спортивна школа Дерюгіних успішно працює в Києві уже 65 років. Участь України в міжнародних змаганнях, розвиток спорту та популяризація художньої гімнастики серед молоді – надзвичайно актуальні та важливі, тому наша співпраця – це ефективне і дружнє партнерство.
Перегляньте також:
- Відеозвіт з будівництва житлових комплексів у Тернополі від Креатор-Буд
- На завод LG у Південній Кореї приїхали працівники тернопільської компанії «Креатор-Буд»
– Нам важливо підтримувати майбутнє України. Компанія «Креатор-Буд» пишаєтся тим, що стала генеральним спонсором збірної України з художньої гімнастики. Ми допомогаємо дитячо-юнацькій спортивній школі Дерюгіних, яка існує вже 65 років. Участь України у міжнародних змаганнях, розвиток спорту – важливі, тому це ефективне та дружнє партнерство, – повідомив засновник будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда в соціальній мережі.
Благодійна та соціальна діяльність, допомога спортсменам, талановитій молоді, військовим, медичним та освітнім закладам, малозабезпеченим та незахищеним верствам населення – це пріоритетні напрямки, які активно підтримує підприємство Креатор-Буд за сприяння БФ Ігоря Гуди «Твори добро».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/31/4dc2f21449348bdcf8c8e5572970df12.png)