У Тернополі відбувся VI велопробіг рятувальників, правоохоронців та представників силових структур.
Це захід, який проводять по всій території України, де не ведуться бойові дії. Велопробіг організували, щоб підтримати Збройні Сили України та продемонструвати єдність українського народу. Пробіг приурочили Дню Незалежності України.
Перегляньте також:
- У Тернополі на підприємстві рятувальники витягнули зі стіни гнізда шершнів
- Рятувальники Тернопільщини проводять рейди в місцях збирання врожаю
«Для учасників велозаїзду провели розминку та інструктаж з правил безпеки. Велосипедисти долали маршрут довкола тернопільського ставу. Проїхали дистанцію 10 кілометрів. Колону супроводжували патрульні, рятувальники та медики задля уникнення надзвичайних ситуацій. Під час фіналу, переможці та учасники велопробігу отримали призи», – розповіли організатори.