Відбулося засідання президії Тернопільської обласної ради.
Тернопільщина має працювати на повну потужність, щоб забезпечувати надійний тил та підтримувати економіку країни. Разом з депутатами визначилися з переліком питань наступної сесії. Більшість з них – господарські і стосуються забезпечення життєдіяльності області, – написав в соціалдьні мережі начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.
Нагадаємо, що у Тернопільській облраді хочуть скликати сесію, щоб заборонити дільність московської церкви.
Перегляньте також:
- Депутати в Микулинцях проголосували за забруднення річки Серет
- Тернопільська обласна рада проголосила 2025 – роком Івана Пулюя
Наприкінці весни з цього питання вже збирали сесію. Але на самій сесії питання про прийняття звернення про заборону УПЦ (МП) не виявилося. Як буде на цій сесії – покаже час