У Тернополі концерт оркестру Військової академії з Одеси, який подорожує Україною під час патріотично-мистецького проєкту.
Оркест своїм турне намагається підняти бойовий дух військових та місцевих жителів.
«Ініціатива “Армія з народом” має на меті засвідчити єдність української армії та цивільного населення. У проєкті беруть участь шість кращих колективів ЗСУ. Виступили музиканти у центрі міста, де зібрали десятки глядачів. Хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України», – розповіли організатори.
Перехожі охоче зупинялися послухати виступ оркестру.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/d96f197730a5316e263b9959794e0ca5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/fadcd6b23fbf1202e3a14f7522e6c383.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/55f97d35fd1ef7b64b9d0bca2401a335.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/7897056684a0a05e0533881c45bf40fc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/76226061e7167f821d4d45a91fd1042b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/d9fdc4ca17c8e8c503d381c516750af1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/f127b2f8678ad62eeb20de8c55d4ba57.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/f15c9ed61fd60a51946d9557284eeaa3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/b1fac6faae3374ae941fcc95fd32d40c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/a850b0da25a5d65f6078e44940115a01.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/468dd95797d8ce78e0220e43cd01c7a9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/105f6b861ab73e5b18b2268d5285b9f9.jpg)