У Тернополі засуджено викритого СБУ білоруса
Під час проведення системних заходів з викриття та нейтралізації ворожої агентури контррозвідники СБУ викрили громадянина Республіки Білорусь, який, незважаючи на заборону в’їзду на територію України, незаконно перетнув кордон та оселився в передмісті Тернополя під зміненим прізвищем.
За порушення порядку та правил перебування в Україні іноземця у 2018 році примусово видворили за межі нашої держави та винесли йому заборону повторного в’їзду строком на три роки. Однак, не зважаючи на застосовані до нелегала обмеження, вже у липні наступного року іноземець змінив паспорт і повторно приїхав в Україну з надією, що нове прізвище допоможе йому уникнути відповідальності.
Після викриття білоруса та завершення всесторонньої перевірки обставин його незаконного перебування на території України іноземець постав перед судом за обвинуваченням у порушенні ст. 332-2 Кримінального кодексу України (незаконне перетинання державного кордону України).
Вироком суду обвинуваченого визнано винним та засуджено до 2,5 років позбавлення волі умовно із випробувальним терміном на 1 рік.
Контрдиверсійні заходи СБУ з пошуку та блокування потенційних загроз державній безпеці України тривають.
Останні новини:
- Тернопільська філармонія мала започаткувати джазовий фестиваль, але підтверджень його проведення немає
- Захисти Україну: Твої навички потрібні в 5 штурмовій бригаді
- Подвійне горе на Чортківщині: у день зустрічі полеглого воїна помер його батько
- Сержант 105 бригади з Тернопільщини опанував FPV-дрони та планує залишитися у війську після Перемоги