У Тернополі понад 100 дітей змагалися у велоперегонах «Круті віражі», які відбулися 24 липня у тернопільському парку «Сопільче». Учасниками булим хлопчики та дівчатка віком від 2 до 14 років.
Вони змагалися на біговелах, самокатах та велосипедах у різних вікових категоріях. Організували захід Управління розвитку спорту та фізичної культури міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Тернопільський осередок Федерації велосипедного спорту України.
Перегляньте також:
- У Тернополі відбудуться аматорські дитячі велоперегони «Круті віражі»
- Сьогодні у Тернополі – велоперегони «Круті віражі»
«Юні чемпіони проявили майстерність, швидкість та спритність. Учасники отримали подарунки від партнерів свята та медалі фінішерів. Також для присутніх діяла творча локація на підтримку Збройних сил України, а вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької школи «Екстрим» продемонстрували показові виступи на роликових ковзанах та скейтборді», – розповіли організатори.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/26/ae5a4dd576c8e6c71b31995fd2eba044.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/26/4ff138c904502c8c07bb96b11225cd78.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/26/dcdb1209d8de53a0581f2ce51c68b34b.jpg)