Убило струмом: на Тернопільщині трагічно загинув молодий чоловік
У селищі Заводське Чортківської громади трапилось нещастя. Під час виконання ремонтних робіт загинув 37-річний чоловік.
За попередньою інформацією, потерпілий працював в електромережах.
У день трагедії поїхав ремонтувати несправності на електропідстанції. Зайшовши до середини, його вдарило струмом. Тіло виявив напарник. Він викликав швидку, але лікарі констатували смерть.
Попередня причина нещастя – недотримання правил безпеки. Так це чи ні – встановлять слідчі у ході розслідування.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина