Презентація ГО «Національне об’єднання радників з питань молоді»

Опубліковано:
19 Червня, 2022 о 16:34

На початку червня на світ народилось професійна і інноваційна у молодіжній політиці ГО “Національне об’єднання радників з питань молоді”.

Прийшов час познайомитись з нами ближче! 22 червня команда поспілкується з Вами в онлайн-форматі за підтримки наших партнерів з ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”. Ви зможете поставити нам запитання про роботу організації, які Вас найбільше цікавлять.Головні цілі нашого створення: – ширше коло знань і компетенцій РПМ; – як виокремлювати цільові групи, коли говоримо про потенційних «адвокатів молоді»; – як будувати спільноту для професійного росту РПМ; – як виводити питання молодіжної політики на міжгалузевий рівень; – окреслення різних трекерів для штатних і позаштатних РПМ; – залучення окремих ЦА тих, хто бажає стати радником; – концепт РПМ всередині галузі для спільного розуміння ключових аспектів; – розширення переліку функцій РПМ в залежності від формату залучення в орган.

Наша потужна команда радників різного рівня (Міністра, голів ОДА та ОР, міських голів та громад) розповість вам мету нашого створення з перших уст, ми поділимось усіма нашими цілями та найближчими планами. А головне, що ми представимо нашу команду засновників та її експертизу. Для об’єднання це важливий крок, адже вже зовсім скоро ми оголосимо про національний набір членів спільноти. Це змога для вас поспілкуватися з нами відкрито, а для нас – це можливість залучити до команди найкращих з найкращих у наших цільових аудиторіях.

Під’єднуйтеся до онлайн спілкування на сторінках ГО “Нацоб’єднання радників з питань молоді” (https://www.facebook.com/youthcounselors ) та ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” (https://www.facebook.com/ngocrh ) о 14:00 годині 22 червня.

Подія у Facebook: https://fb.me/e/3hbYfapSY

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #“Національне об’єднання радників з питань молоді
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: