У Бережанському замку для дітей провели квест. Участь у ньому взяли хлопці і дівчата, які проживають у цьому місті, а також діти із Запоріжжя, які тут тимчасово поселилися.
Про це повідомляють працівники Державного історико-архітектурного заповідника у Бережанах:
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- На щиті повернувся додому захисник з Бережан, який героїчно загинув на фронті
«Хто з нас в дитинстві не мріяв знайти скарб? Мабуть, таких одиниці… Щоб реалізувати мрії юних любителів історії рідного краю працівники Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережани проводять пізнавальні квести по архітектурних перлинах нашого міста для різних дитячих вікових груп. Зокрема, 13 червня у рамках відзначення Дня міста було організовано квест «Скарби Бережанського замку». Пізнати історію найвизначнішої архітектурної пам’ятки нашого міста – Комплексу замку Синявських – мали можливість не тільки бережанці, а й гості із Запоріжжя. Діти розділилися на дві команди, обрали капітанів, кожен із яких отримав завдання із відповідним маршрутом. Метою кожної команди було якнайшвидше відшукати вказані у маршруті об’єкти та віднайти «чарівну» скриню. Наймолодшим учасникам гри було лише по чотири рочки, проте жаги до перемоги їм не позичати. Усі гравці відзначені подаруночками. А на завершення дітки намалювали малюнки для наших воїнів, в яких висловили слова подяки їм за мирне небо та побажали скорішого повернення додому. Усі мальовані роботи передано у волонтерський центр Бережан. Дякуємо Галині Підфігурній, Galyna Kosyn’ska та колективу Prosperity Ukrainian Cafe & Restaurant за допомогу в організації квесту», – пишуть організатори.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/c4024fd5102875c4a3b4f1c5ca231ae7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/2f8099f548ed1e1b7c730afd38fadae7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/5edaf5412dbb8cfbc0c19fc9c91a4f61.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/2f68c2aa22f480bdd0705301d263efbf.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/6de38170e463901ccb33292e14836915.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/1108b37d28e2a7aabb0d4fe9967e705e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/38ccf0e93220a9a2dcbfa784e3836f61.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/ff4decffee3c131bf4a55bdb79dd559e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/db6b947374e30f5efce78b58ead421f1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/15/af9f1051798104dd48e40640f5aada46.jpg)