Страшна аварія на Тернопільщині: загинуло двоє людей, судитимуть водія
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 8 Червня, 2022 о 09:51
Водій із Запоріжжя, що спричинив смертельне ДТП поблизу Довжанки, постане перед судом.
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно водія, що вчинив ДТП, в результаті якого загинули двоє дорослих, травмовані двоє дітей (ч. 3 ст. 286 КК України).
За матеріалами слідства, близько 17 год 16 квітня 2022 року на трасі Тернопіль-Львів поблизу с. Довжанка автомобіль Honda CR-V зіткнувся з авто Nissan Rogue.
Рухаючись прямою ділянкою автодороги, водій «Honda CR-V» не обрав безпечної дистанції між керованим ним транспортним засобом та автопоїздом, що попереду нього почав зменшувати швидкість. Уникаючи зіткнення, він виїхав на смугу зустрічного руху, по якій в цей час їхав автомобіль Nissan Rogue.
В результаті ДТП, на місці події загинули двоє пасажирів Honda CR-V, а двох малолітніх пасажирів Nissan Rogue доправили до лікарні з травмами, кваліфікованими як тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

23:12, 8 Грудня, 2025
17:17, 8 Грудня, 2025
23:01, 6 Грудня, 2025