У Тернополі під аплодисменти та в обіймах побратимів зустрічали молодят. На весільний рушник стали військовий та перукарка-колористка.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Юрій Кульпа.
Перегляньте також:
- У Тернополі на весільний рушник стали кілька пар військовослужбовців
- Подолав сотні кілометрів: у Тернополі одружилися військовослужбовці
З початком війни десятки тисяч добровольців зі всієї України заповнили Центри комплектування у бажанні захищати Батьківщину. Одним з таких був Віктор, мобілізований боєць бригади територіальної оборони Тернопільщини.
Пара познайомилася 4 роки тому. Віктор був фітнес-тренером в спортклубі, а Руслана – його ученицею. Наречена переживала, коли чоловік йшов на службу, тим паче в країні війна, але згодом змирилась та відпустила, бо хто, як не вони (чоловіки), захистять нас, виженуть окупанта з країни, де будуть народжувати й проживати молодята.
Про плани розповідають не охоче, кажуть, на все Божа воля. Усе наздоженемо, збудуємо та примножимо, головне, щоб повернувся живим та здоровим, додає Руслана.
Без гучних гулянь, з найдорожчими, – прокоментував подію командир підрозділу, в якому служить боєць.
Військовослужбовці привітали новостворену сім’ю, в обіймах по-братерськи. Місце зустрічі обрали невипадково, поблизу монументу Степана Бандери провідника українських націоналістів. Адже сьогодні, як і сто років тому, українські патріоти борються за нашу землю де живуть Герої – незламні борці за Волю й Незалежність України.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/06/6ee775808a82556f1979561f1d489f92.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/06/0434c685213c0a7ced5ddc34d48f3404.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/06/a6ed2ff9d26cadbd167b772505d07ca6.jpg)