Пішов на війну за покликом серця: на війні загинув житель Тернопільщини
На війні загинув житель Шумщини. Із невимовним сумом повідомляють про втрату захисника України.
Про це повідомив голова Шумської ОТГ Вадим Боярський.
“У боях з російським агресором поблизу с. Новобахмутівка Донецької області, загинув 49-річний солдат, житель с. Залісці Луцик Олександр Романович. У чудового батька залишились дружина та троє синів”, – йдеться у повідомленні.
Рідні та односельчани висловлюють найкращі слова про загиблого, про його щирість, доброту душі та любов до України. Він пішов на війну за покликом серця і боровся за перемогу до останнього подиху.
Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині!
Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!
Останні новини:
- На Тернопільщині розглянули питання освіти, позашкілля та кадрових призначень у сфері реабілітаційних закладів
- Атестат через 25 років: на Тернопільщині чоловік закінчив школу в 41 рік
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України
- Залишив бізнес та ІТ, щоб керувати вогнем «Богдани»: хто став автором тренду «Увага гармата!»