У Тернополі розпочався поточний ремонт доріг
Зважаючи на сприятливі погодні умови, у Тернополі розпочинається підготовка до проведення робіт з поточного ремонту дорожнього покриття вулиць.
Зокрема, 12 квітня підготовчі роботи проводитимуться за адресами: вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Бережанська, вул. Пирогова, просп. Ст. Бандери, вул. 15 Квітня, вул. Микулинецька.
Як пояснюють у відділі технагляду, наразі на вказаних вулицях працівники підрядних організацій нарізатимуть дорожні карти, а закладання асфальтобетону проводитиметься уже згодом.
Звертаємося до водіїв з проханням бути уважними та обережними під час проїзду вулицями, де проводяться ремонтні роботи.
Останні новини:
- Ексдепутата райради на Тернопільщині за смертельну п’яну ДТП суд відправив до в’язниці
- Квартира за понад 2 млн і Porsche Cayenne: що задекларував депутат Тернопільської міськради від партії “Слуга народу”
- У Тернополі вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- Кременецький ботанічний сад відзначає 220-річчя